Zakázané uvolnění

Až mi letos přijde účet za vodu, budu ho asi muset zaplatit kreditkou určenou pro případ ztroskotání, jinak to nevidím. Má to stejný průběh. Začíná to klasicky sprchou, pak se snižuje teplota, otáčením masážní hlavice se mění poměr vody proudící do jednotlivých skupin trysek a končím zmáčená jako myš vkleče na podlaze sprchového koutu, čelo opřené o stěnu, prodýchávám. Ani nedomýšlím, jaké zvuky se nesou stoupačkami sousedům. Pomalu vytáhnu koleno ze sprchy a postupně se se sladkým vzdychnutím postavím. V nohou a v břiše pocit, jako bych doběhla půlmaraton. Šumí mi v uších, dvakrát se z ložnice vrátím zkontrolovat, jestli jsem nenechala někde puštěnou vodu.

Ráno se probouzím, nechce se mi z vyhřátého pelíšku, ventilačkou proudí do pokoje chladný ranní vzduch. Není nic jednoduššího než vytáhnout přikrývku kousek výš a schovat obě ruce do tepla pod peřinou. Ztrácím se kdesi v dálce, před očima se mi míhají obrazy ukryté v hlubinách paměti i obrazy, u kterých si neuvědomuji, že bych je kdy viděla. Pornografické motivy, jichž jsem hrdinkou se střídají s obrazy rozkvetlých zahrad a kreseb zjednodušených antických motivů. Pak už mi jen po stehnech a hýždích stéká teplo, schoulím se do klubíčka a vychutnávám sladko.
….

Pocit ticha, zklidněné vášně, zpomalující se dech i tlukot srdce, v hlavě pocit, jako by se lehký vánek proháněl volným prostorem. Slabé nohy, mírný třas na vnitřní straně stehen a občasné škubnutí nervu uvnitř v mém klíně. Místo sukně na sebe soukám proklatě úzké černé džíny a k obvyklému základu přidávám pořádně červenou rtěnku. Neustále mám pocit, jako bych šla městem s nahým klínem, hledám vzadu sukni, kterou bych si stáhla přes nahatý zadek. Voním si i přes vrstvu pevné džínoviny, jen mě chytit za boky a přitáhnout látkou obtažený zadek do klína, druhou rukou si mě přidržíš, víš jak a víš kde.

One Response

  1. Nové recenze nebudou? Na Facebooku byly nějaké dárky pro čubičky, ale tady zatím nic 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top